Gratis

Operator monitorizare Brasov

Noblepiagio
5 poziții

Candidatul Ideal

În calitate de Operator Monitorizare, veți fi responsabil pentru supravegherea și controlul echipamentelor și sistemelor de monitorizare, asigurându-vă că toate operațiunile se desfășoară în parametri normali. Veți colabora cu echipa pentru a rezolva problemele și pentru a optimiza procesele de monitorizare.

Candidatul Ideal:
  • Atenție la detalii, seriozitate, disciplină, responsabilitate;
  • Atenție distributivă;
  • Cunoștințe operare calculator: Windows, Word, Excel;
  • Disponibilitate pentru lucru în ture de zi și de noapte (3 schimburi);
  • Atitudine pozitivă și prietenoasă;
  • Capacitatea de a oferi soluții și indicații adecvate;
  • Studii medii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Monitorizare pe camere de supravehere si pastrare evidente legate de diferite evenimente observate;
  • Preluare apeluri si actualizare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄a bazelor de date;
  • Efectuarea de apeluri pentru diferite informari;
  • Transmiterea de informari catre alte departamente prin email.
Beneficii:
  • Tichete de masa (30 lei/zi);
  • Abonament medical privat;
  • Abonament sala de fitness.
Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024