Gratis

OPERATOR MASINI UTILAJE SEMIAUTOMATE

UNILIN FLOORING ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Vino in echipa noastra!

Esti o persoana cu studii tehnice si cu experienta in prelucrarea lemnului? Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa pasionata de lucrul cu lemnul?

Te asteptam in echipa noastra!
Suntem in cautare de noi colegi operatori pe masini de formatizat lamele.

Descrierea jobului

Responsabilitatea ta este de a indeplini toate sarcinile de operare a masinii la un standard inalt, contribuind la imbunatatirea continua ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀a calitatii produsului obtinut prin prelucrare.

Vei lucra intr-o echipa de profesionisti cu experienta si vei avea o multime de oportunitati de dezvoltare si crestere profesionala.

Ce ne dorim ?

Sa ai studii profesionale/ medii, constituie avantaj studii medii profil tehnic
Sa ai calificare in domeniu.
Sa ai experienta pe un post similar
Sa ai disponibilitate de a lucra in doua schimburi.

Ce iti oferim?

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Alte beneficii

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Unilin
este lider mondial in design interior si materiale de constructie. Podelele, panourile (decorative), solutiile si tehnologiile noastre de izolare pot fi gasite in casele si locurile de munca a milioane de oameni si in spatii publice din intreaga lume. Echipa noastra de 8600 de angajati pasionati din 105 locatii din mai multe tari isi propune sa imbunatateasca calitatea vietii oamenilor prin lansarea de noi inovatii si depasirea constanta a limitelor. Angajamentul nostru fata de excelenta si know-how extins ne permit sa facem produse frumoase, durabile, de cea mai inalta calitate. Iar eforturile noastre sunt rasplatite: impreuna am realizat o cifra de afaceri de 3,1 miliarde de euro in 2022. De asemenea, suntem mandri ca facem parte din Mohawk Industries, liderul global de piata a pardoselilor, cu o cifra de afaceri de 11,6 miliarde de dolari si 41.000 de angajati.

Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 30 Iun. 2024