Gratis

Operator / Manipulant depozit

Reinke Europe S.R.L

Candidatul Ideal

Studii medii ;
Experienta in activitati de gestiune minim 1 an pe un post similar;
Cunostinte de utilizare a calculatorului (de preferat de operare intr-un program de gestiune);
Capacitatea de invatare rapida si atentie la detalii;
Capacitate buna de comunicare si spirit de echipa;
Atestat pentru utilizarea stivuitorului si experienta in manevrarea acestuia, reprezinta un avantaj;
Aptitudini organizatorice, rigurozitate in indeplinirea sarcinilor si seriozitate;
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Asigura gestiunea fizica a stocului sub indrumarea superiorului direct;
Descarca, receptioneaza , aseaza materia prima primita de la furnizori.
Participa ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄la pregatirea, sortarea , ambalarea , manipularea , verificarea , incarcarea si expedierea marfii;
Responsabil de inregistrarea, preluarea si pastrarea informatiilor referitoare la situatia stocurilor existente;
Participa lunar la inventarul stocului de marfa conform planului de inventariere;
Utilizeaza softul de gestiune cand este necesar;
Respecta normele si procedurile interne de lucru si este responsabil de integritatea valorilor, bunurilor si stocurilor din depozit astfel incat sa asigure corectitudinea operatiunilor din cadrul activitatii depozitului.
Mentine ordinea si curatenia in spatiile de depozitare.
Asigura manipularea bunurilor cu utilajele din dotare, cat si fizic.

Salarizarea este in functie de abilitati si pregatire; Asigurare medicala privata,

Reinke Europe reprezinta divizia europeana a producatorului Reinke Manufacturing SUA și este distribuitor de sisteme de irigații mecanizate, proiectate și construite în SUA.
Publicat 24 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 23 Aug. 2024