Gratis

Operator magazin online

CAMPINASOCKS S.R.L.

Candidatul Ideal

- Excelente abilitati de comunicare si negociere.
- Experienta anterioara in administrarea unui magazin online sau intr-un rol similar in domeniul e-commerce.
- Cunoștințe solide de marketing online și abilități în utilizarea platformelor de comerț electronic de meta publicitate

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor prin apel telefonic;
Primirea comenzilor si a solicitarilor clientilor de pe Facebook, email;
Prelucrarea și procesarea comenzilor online;
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Menținerea unor bune relații cu clienții prin consilierea acestora cu privire la disponibilitatea produselor, prețuri, comenzi și transport;
Primirea si gestionarea schimburilor si retururilor de la curieri;
Facturare/comenzi awb
Listarea produselor noi pe site, crearea descrierilor, completarea stocului, comanda de pe pagina produsului, activarea-dezactivarea produselor, actualizarea informatiilor.
publicitate pe rețelele sociale

Descrierea companiei

Cumparaturi online
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024