Gratis

Operator linie vopsire in camp electrostatic

Innosteel S.R.L.

Candidatul Ideal

- scoala profesionala/diploma de calificare
- experienta 2 ani – reprezinta avantaj
- abilitatea generală de învăţare;
- capacitate de ︃︊️︎︌︉︆︈​︍︌︉︆​︁︁︎︎​︋︋︀︆​︅︊︆︃︀︉︂︊︋︀︎︋analiza si atentie la detalii;
- abilitatea de a lucra sub presiune;
- capacitatea de a sesiza defectele;
- rigurozitate si indemanare;

Descrierea jobului

Cautam Operator linie de vopsit in camp electrostatic.
Linie de vopsit semi-automata. Se vopsesc tevi,distribuitoare.
Responsabilitati:
- opereaza si organizeaza ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂procesul de vopsire
- supravegheaza procesul de vopsire
- verifica calitatea vopsirii
- retuseaza cu pistolul manual unde este cazul
- completeaza rapoarte zilnice de activitate specifice vopsirii

Firma prelucrare teava instalatii: canelare, vopsire, sudura.
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024