Gratis

Operator linie productie (Operator cap linie)

BOSTIK ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

• Absolvent de minim 8 clase;
• Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi;
• Operativitate in desfasurarea activitatii;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Spirit colegial si corectitudine in raporturile de munca;

Descrierea jobului

• Formeaza cutii si introduce tuburile de spuma poliuretanica in cutii;
• Aseaza cutiile cu tuburi pe palet
• Verifica ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ambalajele si materialele auxiliare inainte de introducerea lor pe fluxul de fabricatie;
• Verifica tuburile ambalate inainte de sigilarea cutiilor de carton;
• Comunica sefului de schimb orice problema identificata care se refera la procesul de productie;
• Asigura ordinea si curatenia la locul de munca pe toata durata timpului de lucru;

Beneficii:
• Salariul motivant;
• Bonus anual;
• Tichete de masa;
• Decontarea transportului;
• Asigurare in caz de accident 24h/24 , 7 zile/7;
• Abonament la o clinica medicala privata;

Descrierea companiei

Bostik Romania

Suntem mandri de istoria noastra: de la infiintarea Boston Blacking Company in 1889 (Statele Unite), pana la nivelul actual al companiei, lider mondial in domeniul adezivilor si al etansantilor pe pietele de productie industriala, de constructii si de consum.

De mai bine de un secol, dezvoltam permanent adezivi inteligenti pentru nevoile de lipire actuale si viitoare, contribuind la o lume mai sigura, mai flexibila, mai eficienta si mai receptiva. Succesul nostru este posibil datorita celor peste 6000 de angajati din peste 40 de tari pentru a dezvolta parteneriate stranse cu clientii, cu utilizatorii finali, cu furnizorii si cu partenerii nostri. Cu totii suntem motivati de valorile fundamentale ale culturii companiei noastre.

BOSTIK - segmentul de solutii adezive al Arkema

Bostik este companie a Grupului Arkema si jucator global in domeniul adezivilor specializati pentru pietele de constructii, de consum si industriale, ce dezvolta solutii inovatoare si multifunctionale de etansare si lipire si transforma viata de zi cu zi de peste 130 de ani.

Prin vanzarile anuale care depasesc 2 miliarde de euro, prin prezenta in peste 50 de tari si prin cei peste 6.500 de angajati, compania se angajeaza sa raspunda, prin inovatiile sale, principalelor provocari ecologice, energetice si tehnologice.

Bostik se concentreaza pe imbunatatirea continua si pe excelenta operationala pentru a raspunde asteptarilor clientilor si partenerilor sai.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024