Gratis

Operator Introducere, validare si prelucrare date

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Cerinte:
• studii finalizate (de preferat economice) sau disponibilitate pentru program full time L-V, 9:00-17:30
• experienta pe o pozitie similara din domeniul bancar reprezinta un avantaj
• abilitati bune de comunicare, relationare si operare PC
• cunoasterea la nivel mediu a pachetului Office ( Word, Excel, Outlook)
• rezistenta la actiuni repetitive si atentie sporita
• asimilarea rapida a informatiilor noi si a detaliilor tehnice
• disponibilitate imediata

Descrierea jobului

​Operator introducere validare si prelucrare date in cadrul departamentului de Popriri, la sediul central al clientului nostru din domeniul bancar.
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Operatorul introducere, validare şi prelucrare date are atribuţii referitoare la introducerea pe suport electronic a datelor necesare prelucrărilor electronice. În acest scop, el efectuează o serie de activităţi importante pentru susţinerea procesului de prelucrare electronică a datelor.
Responsabilitati principale:
• Aranjarea documentelor ce urmeaza a fi procesate, conform procedurii
• Introducerea şi validarea datelor pe suport electronic
• Asigurarea conformitatii datelor introduse cu documentele primare
• Pregatirea documentelor pentru procesarea electronica (etichetare, indepartare capse, agrafe, etc.)
• Scanarea documentelor
• Mentinerea evidentei zilnice a documentelor procesate (excel)

Beneficii:
• Tichete de masa (in valoare de 25 lei/tichet)
• Decontare transport in comun (STB+Metrorex)
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.