Gratis

Operator introducere, validare si prelucrare date

AGEXIM TRANSPORT & LOGISTICS

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare ;
- Experiența – in munca minim 1 an si minim 6 luni pe o pozitie similara;
- Cunoașterea la nivel mediu a unei limbi de circulație internaționala – engleza/franceza/germana;
- Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel), Internet;
- Capacitate de previziune si de evaluare obiectiva;
- Putere de decizie si asumarea responsabilităților;
- Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
- Capacitate de organizare a propriei activitati
- Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
- Abilitați de comunicare si relaționare excelente;
- Capacitatea de a rezolva sarcini multiple sub presiunea timpului;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Punctualitate, atenție la detalii;
- Eficienta profesionala si dorința de perfecționare continua;
- Motivație crescuta pentru rentabilizarea muncii si dezvoltarea activității;
- Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu colegii si colaboratorii.

Descrierea jobului

- Verificarea si introducerea comenzilor in sistemul informatic, extragerea de informatii din sistemele de monitorizare GPS si intocmirea de rapoarte ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈necesare desfasurarii activitatii societatii.
- Asigura buna desfășurare a activității in cadrul departamentului, prin gestionarea bazelor de date.
- Centralizarea kilometrilor zilnici efectuati de fiecare masina.

Descrierea companieiAGEXIM este o companie romaneasca de transport, prezenta de mai mult de 15 ani pe piata transporturilor internationale rutiere de marfuri din Europa.

Agexim Transport & Logistics SRL colecteaza date cu caracter personal in procesul de recrutare. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne scrieti la adresa gdpr@agexim.ro.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 21 Iul. 2024