Gratis

Operator introducere/validare date

PARAGON CUSTOMER COMMUNICATIONS ROMANIA S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane care sa se alature echipei noastre in functia de Operator introducere/validare date.
Nu este necesara nici o experienta, ci doar deschidere catre invatare si un minim de cunostinte de operare a unui computer.

Descrierea jobului

Prelucrare date intr-un sistem de operare - totul va fi invatat la training.
Perioada de training va fi platita full ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈time, la salariul mentionat in anunt.
Pachetul salarial consta in:
- salariul fix net de 2800 lei
- bonuri de masa de 25 lei/zi
- decont transport la valoarea de 140 lei/lunar
- diferite bonusuri: bonus de performanta, bonus de ziua de nastere, Paste, Craciun, etc
- alte beneficii se vor discuta in cadrul interviului

Companie de 20 de ani pe piata din Romania, localizata in Otopeni, cu un numar de peste 200 de angajati, activand in domeniul tipografic.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024