Gratis

Operator Introducere date

SC DEMECO SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte operare calculator
- cunostinte Microsoft Office (Word, Excel)
- bune abilitati de organizare, comunicare si planificare
- permis categoria B

Descrierea jobului

- planifica comenzile primite pe masini;
- genereaza documentele necesare transportului pe fiecare client;
- aloca documentele generate pe masini ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃si soferi
- dupa finalziarea transportului,centralizeaza documentele de transport
- centralizeaza datele furnizate de documentele de transport
- arhiveaza documentele de transport

Reprezinta avantaj:
- experienta pe gestiunea deseurilor

Publicat 25 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 24 Aug. 2024