Operator introducere date/ facturare / contabilitate primara

GOOD ECO SOLUTION PACKAGING S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Cunostinte operare PC, Word, Excel;
Cunostinte minime de limba engleza;
Cunostinte de contabilitate pentru societati – Contabilitate primara ;
Abilitati de comunicare si relationare;
Atentie la detalii, ordonat.

Descrierea jobului

Optional - Cunoasterea sistemului de operare 1C si limba rusa;
Contabil Senior:
· Verificarea si inregistrarea documentelor contabile ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄in programul de evidenta operationala (intrari marfa, intrari servicii, importuri UE , importuri non UE);
· Intocmirea documentelor de vanzare a marfii pentru colegii din departmanetul de vanzari, inregistrarea in sistemul eTransport – generare cod UIT; inregistrare banca;
· Acordarea de asistenta clientilor in probleme contabile – generare fise de cont clienti si furnizori;
· Mentinerea relatiei cu organizatiile statului si deplasarea la acestea atunci cand este cazul – depunere documente, solicitare documente.
Beneficii:
mediu de lucru placut
oportunitati de dezvoltare profesionala
salariu motivant
21 zile/an concediu de odihna

Misiunea GES este de a oferi consumatorilor soluții ecologice, folosind standarde de calitate înaltă și cea mai modernă tehnologie. Suntem dedicați să servim cel mai bine clienții, furnizorii și consumatorii finali. Ne propunem să oferim soluții personalizate nevoilor fiecărui client, având un proces de luare a deciziilor eficient și deschis la schimbări, pentru a oferi cele mai bune servicii care să conducă la un nivel ridicat de satisfacție și profitabilitate a clienților. Etica în afaceri este una dintre valorile noastre principale - suntem partener de afaceri de încredere, cu o filozofie puternică de câștig-câștig.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024