Gratis

Operator introducere date documente scanate

IT Business Advisor SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

• Studii medii/ postliceale/ superioare, program flexibil full time;
•Nu este nevoie de experienta;
• Fire dinamica si responsabila;
• Cunostinte minime de calculator, Excel, operare imprimanta;
•Asiguram instruire .

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt minime pentru postul de arhivare electronica: scanare documente fizice ( acte) printr-o imprimanta cu salvare in calculator.
Denumire ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂fisiere in calculator.
De tinut evidenta documentelor scanate.
De tinut legatura zilnic cu superiorul privind munca din ziua respectiva ( numarul de foi scanate intr-o zi).

Activitatea de scanare documente se va petrece alaturi de inca o persoana, intr-un birou ce ofera toate conditiile. Locatia se afla in sectorul 1, aproape de statia de metrou Jiulu.
Oferim suport fizic si telefonic in manipularea imprimantei.
Perioada este determinata.

Firma prestatoarea de servicii ide securitate date ,servicii de instalare ,proiectare, autorizare sisteme de detectie si stingere incendii, sisteme de monitorizare video ,control acces, hidranți exteriori, interiori.

Servicii de arhivare fizica și electronica ,servicii de internet, administrare rețea de date ,mentenanta table smart.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024