Gratis

Operator incarcator frontal (Volist)

Rom Waste Solutions

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în operarea unui încărcător frontal sau a altor utilaje similare;
  • Autorizație de operator ;
  • Cunoștințe tehnice de bază pentru întreținerea și operarea utilajului;
  • Responsabilitate, seriozitate și capacitatea de a lucra eficient în echipă;
  • Disponibilitate pentru lucrul în ture.

Descrierea jobului

Rom Waste Solutions S.A, activă în domeniul tratării deșeurilor municipale, caută Operator Încărcător Frontal pentru a se alătura echipei noastre. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Dacă ai experiență în operarea utilajelor grele și ești dornic să lucrezi într-un mediu dinamic și responsabil, te invităm să aplici!

Responsabilități principale:

  • Operarea încărcătorului frontal pentru manipularea și transportul materialelor și deșeurilor în cadrul unității;
  • Asigurarea întreținerii zilnice a utilajului, inclusiv verificarea nivelului de combustibil, lubrifianți și funcționarea corespunzătoare a echipamentului;
  • Respectarea normelor de siguranță și protecția muncii pe durata operării utilajului;
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura desfășurarea eficientă a activităților zilnice;
  • Raportarea oricăror defecțiuni tehnice sau probleme supervizorului direct.

Program de lucru:

  • Program de lucru în ture. 12/24 - 12/48

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Bonus de performanta
  • Spor pentru orele de noapte: 25%
  • Ore suplimentare: 75%
  • Bonuri de masa
  • Decont transport
  • Mediu de lucru stabil și sigur;

Dotata cu una dintre cele mai performante linii de sortare si tratare a deseurilor municipale din Romania (si una dintre cele mai mari din Europa de Est), tehnologia Rom Waste Solutions utilizeaza separarea automata a deseurilor pe tipuri si dimensiuni, avand totodata si o componenta de sortare manuala.

Proiectul Rom Waste Solutions asigura o recuperare maxima a fractiilor ce pot fi reciclate sau valorificate energetic in urma tratarii si sortarii deseului colectat in amestec si respectiv a deseului colectat separat.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024