Gratis

Operator ghiseu

ASK FOR TAX FREE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Vrei să schimbi percepția lumii despre România? Simplu.

Vino la Tax Free. Te angajăm „Operator ghișeu”.

Dacă îți place să vezi avioane în fiecare zi, dacă vrei să aduci zâmbete clienților respectându-le un drept, dacă dorești să faci parte dintr-un concept inovator, te invităm alături de echipa Ask for Tax Free, pe Aeroportul Otopeni.

Facem parte dintr-o companie deja cu tradiție în domeniu - bazele au fost puse încă de acum mai bine de 10 ani, de Valentina Saygo. Facilităm restituirea de TVA cetățenilor non-UE care ne vizitează țara și fac cumpărături de la noi. Ca de obicei, ne ocupăm de asta cu profesionalism, grijă și dedicare. Pentru noi, principala resursă a firmei este angajatul, de aceea, îți spunem de la început că investim în el, pentru el.

Ce trebuie să aduci cu tine (alții le denumesc „cerințele de bază”):
  • experiență în muncă: între 0 și 2 ani;
  • experiență în lucrul cu numerar: între 0 luni și 1 an;
  • inteligență nativă;
  • persoană integră, adaptabilă la nou și la schimbare;
  • fire comunicativă, sociabilă, jovială, amabilă, politicoasă, de încredere;
  • persoană rezistentă la stres, orientată spre rezultate, pozitivă și constructivă;

Descrierea jobului

Ce ai de făcut:
  • verificare, întocmire și gestionare documentație;
  • întreținere și actualizare baze de date;
  • plăți în numerar;
  • ridicare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈și depunere numerar;
  • Asigurăm training înainte și după începerea activității. Este important pentru noi să te dezvolți și să progresezi.

Trebuie să mai știi că lucrul se desfășoară în ture, inclusiv noaptea.
Oferim un salariu net situat între 550 și 600 euro, tichete de masă, sporuri pentru orele de noapte și de weekend.
Asigurăm decontarea transportului.
Te rugăm să aplici doar în cazul în care îndeplinești cerințele postului.
CV-urile care nu corespund cerințelor postului nu vor fi selectate.

Iți mulțumim pentru interesul acordat.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024