Gratis

Operator Ghiseu

HappyCinema

Candidatul Ideal

Cerințe:
- minim studii medii (diplomă de bacalaureat);
- cunoștințe medii de limba engleză;
- disponibilitate de lucru în ture, în funcție de grila de program a cinematografului;
- atenție la detalii;

Descrierea jobului

HAPPYCINEMA® este în căutarea unui Supererou!
Căutăm un OPERATOR GHIȘEU căruia să îi placă să interacționeze cu oamenii și mirosul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de popcorn proaspăt!

Responsabilități:
- vânzarea biletelor și gestionarea locurilor disponibile;
- gestionarea sistemului de rezervări de bilete;
- vânzarea către clienți a produselor solicitate și asigurarea în permanență a stocului necesar de produse;
- respectarea procedurilor companiei;

Ce îți promitem este o atmosferă caldă și prietenoasă, cu posibilitatea de a te dezvolta pe mai departe dacă îți place ceea ce faci. Nu uita că vei promova imaginea cinematografului prin interacțiunea directă cu clienții sau prin telefon. Dacă tu sau prietenii tăi sunteți în căutarea unui job, așteptăm cu interes să ne cunoaștem!

Hai, curaj, te așteptăm în echipa Happy [🙂] Cinematograful se află în incinta Focșani Mall.
Publicat 18 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024