Gratis

OPERATOR GESTIONAR - DEPOZIT CURIERAT

SC Altex Distribution SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Minim studii medii.
Experienta in operarea in diferite sisteme informatice.
Capacitatea de observare si retinere a detaliilor.
Capacitatea de a rezolva sarcini de lucru in timpul alocat;
Atentie la detalii.
Bune abilitati de organizare.

Descrierea jobului

Gestioneaza si raspunde de acuratetea stocului si de integritatea produselor aflate in depozit.
Respecta procedurile si instructiunile de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂lucru privind ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈desfasurarea zilnica a activitatilor si operatiunilor de la locul de munca.
Utilizeaza echipamentele si softurile informatice specifice activitatii de livrare.
Inregistreaza intrarile/iesirile de marfa in sistemul informatic si asigura depozitarea produselor pe locatii.
Monitorizeaza si participa la procesul de incarcare/descarcare/sortare a produselor in depozit pe baza documentelor de evidenta ale acestora.

Beneficii

Salariu atractiv;
Tichete de masa;
Bonusuri de performanta;
Prime anuale si reduceri la servicii medicale.

ALTEX LOGISTIC & DISTRIBUTION SRL face parte din grupul de firme ALTEX - lider de piața pe segmentul de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania si ofera servicii de logistica si transport de inalt nivel calitativ.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024