Gratis

OPERATOR FACTURARE

APICOLA PASTORAL - GEORGESCU SRL

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, organizata, punctuala, inovativa, comunicativa, cu capacitate de decizie, de solutionare a problemelor in maniera proactiva si de respectare a termenelor limita de indeplinire a sarcinilor;

Experienta min. 1 an;

Absolvent studii superioare sau student.

Descrierea jobului

Emiterea facturilor de marfa si a facturilor de corectie pret/cantitate
Emiterea facturilor de discount aferente campaniilor
Incarcarea facturilor in platformele ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀clientilor
Indosarierea facturilor/avizelor (in ordine cronologica) la sfarsit de luna
Trimiterea de instiintari catre clienti cu privire la facturile restante
Emiterea avizelor
Intocmirea awb-urilor pentru : comenzile online si pentru coletele trimise prin curier
Realizarea de comenzi pentru ridicarea paletilor in platforme logistice (Pallex+Fan Courier)
Identificarea problemelor clientilor si solutionarea lor
Solutionarea proceselor verbale primite de la clienti
Monitorizarea stocurilor de produse finite
Ambalarea coletelor in perioadele aglomerate

Beneficii:
Bonuri de masa de 40 de lei/zi (aproximativ 800 ron/luna).

Suntem o companie specializata in fabricarea si comercializarea suplimentelor alimentare si produselor apicole.
Compania noastra a luat nastere in anul 1991 din pasiunea si experienta in apicultura, dragostea pentru natura si preocuparea pentru un stil de viata sanatos si echilibrat.
Albina Carpatina ofera o gama variata de produse apicole selectionate cu rigurozitea acumulata in urma experientei celor peste 30 de ani de activitate. In toata aceasta perioada am consolidat relatii de incredere cu apicultori cu traditie in cresterea albinelor din toata tara, care ne ofera garantia unor produse de inalta calitate.

Echipa Albina Carpatina este animata de grija permanenta de a oferi clientilor sai produse de calitate superioara in conformitate cu standardele in vigoare, astfel incat inca din anul 2006 am obtinut certificarea sistemului de management al calitatii ISO 9000:2008 si al sigurantei alimentului ISO 22000.
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024