Gratis

Operator Facturare

SEDA INVEST SRL

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana cu:

Capacitate dе analiza si sinteza;
Bune cunostinte dе operare PC;
Bune abilitati dе relationare si comunicare;
Bune cunostinte a pachetului Microsoft Office;

Descrierea jobului

Noi nе dorim sа gestionеzi:

Operare comenzi de la ofertare/achizitii si reprezentanti vanzari in programul de gestiune B’ORG;
Intocmire ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂avize;
Emitere si operare facturi storno;
Incasari si emitere chitante;
Creare clienti noi in sistem si alocarea lor pe rutele de livrare;
Intocmire si emitere note de incarcare;

Constituie un avantaj cunoasterea programului de gestiune B'ORG.

Iti oferim:

Loc de munca stabil intr-o echipa orientata spre dezvoltare si succes;
Program de lucru de luni-vineri in doua schimburi;
Tichete de masa 40 ron/tichet;
Telefon serviciu;
Transport asigurat;
Programe de formare profesionala si integrare la locul de munca;

Societate ce comercializeaza marci de renume intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare în România. Suntem o companie nationala, producator si distribuitor, ale carei valori sunt corectitudinea, munca in echipa şi eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii. Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi. Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa de profesionisti!

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024