Gratis

Operator Facturare

Taddat Recruiting & Headhunting S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Studii superioare
-Persoana joviala, prezentabila, organizata si atenta la detalii
-Are cunostinte de operare pe calculator, MSOffice, Excel
-Detine notiuni de contabilitate primara, avantaj cunoastere program contabilitate Winmentor
-Are capacitate de a gestiona situatii si a prioritiza task-urile in functie de importanta lor
-Cunoaste engleza la nivel avansat
-De încredere si cu o viziune pe termen lung în echipă
-Are abilitati de ascultare activa, de identificare si rezolvare a situatiilor

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

-Task-uri organizatorice precum sedinte, evenimente, agenda activitati
-Desfasoara activitatea de contabilitate primara, facturare.
-Mentine relatia cu colegii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si clientii firmei
-Asigura conditiile de protocol in cazul intalnirilor de afaceri
-Gestioneaza eficient mail-urile
-Pregateste rapoarte de activitate centralizate in Excel.
-Ofera suport administrativ colegilor din echipa
-Participa la evenimentele firmei

Ce iti oferim?

-Salariu net incepand de la 3500 lei
-Program de 8h de L-V
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Weekendurile si sarbatorile legale libere
-Posibilitati de dezvoltare

TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING - Sau calea spre eficientizarea procesului de recrutare.
Experienta ne-a dovedit ca o companie isi poate imbunatati imaginea in baza modului in care decurge procesul de recrutare, incepand cu calitatea si claritatea anunturilor, contactatea candidatilor, programarea interviurilor si in final raspuns transmis catre candidati, indiferent ca este pozitiv sau negativ, toate acestea creaza o imagine mai buna atat in cadrul organizatiei si in afara ei.
Valorile noastre sunt:

  • Onestitatea şi integritatea care ne caracterizeaza ca entitate si fara de care nu putem exista in relatia cu partenerii.
  • Orientare spre nevoile clientului;
  • Functionam pe principiul win-win: rezultatul unui serviciu trebuie sa fie un castig atat pentru partener cat si pentru noi.
Dorim ca profesionalismul sa ne reprezinte in tot ceea ce facem, in activitatile de zi cu zi, in strategia pe termen lung si in abordarea fiecarui proiect.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024