Gratis

OPERATOR FACTURARE

SC Rolicom Import Export SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- minim studii medii (de preferinta in domeniul economic);
- abilitati de comunicare;
- posibilitatea de a lucra independent, cu o supervizare minima, dar si adaptabilitate la lucru in echipa;
- atitudine constructiva si flexibila;
- este o persoana organizata si metodica;
- are capacitatea de a respecta termenele;
- este un eficient utilizator al calculatorului (procesare de text, calcul tabelar, baze de date, transmitere date prin e-mail);
-are cunostinte temeinice si experienta in domeniul contabilitatii primare.

Descrierea jobului

-emitere/tiparire si intocmire facturi, avize, proforme;
-actualizare baza date clienti;
-evidenta si inregistrarea operatiunilor privind facturile de marfa ( achizitii ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si vanzari);
-preluarea comenzilor si facturarea lor;
-gestionarea numerarului zilnic si intocmirea registrului de casa;
-intocmirea diverselor rapoarte;
-respectarea procedurilor interne .

S.C. Rolicom Import-Export S.R.L. face parte din elita companiilor de distributie a bunurilor de larg consum din Romania. Infiintata inca din 1991, compania are acoperire regionala, accesand mai multe canale de vanzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piata.
Printre producatorii a caror produse le distribuim pot fi mentionati: Colgate-Palmolive, Dr. Oetker, Mars, Wrigley, BIC, Sarantis, L'Oreal, Coty, Papillon, Baneasa, Velpitar.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024