Gratis

Operator Facturare si Gestiune – PANZANI ROMÂNIA

Instore Power Provider

Descrierea jobului

Panzani este o companie multinatională de prestigiu în domeniul alimentar, cu o cifră de afaceri globală de peste 600 de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄milioane de euro anual. Cu o prezență solidă în România timp de peste 15 ani, suntem lideri de piață în categoria noastră principală de produse: sosurile pentru paste. Cu un portofoliu diversificat, acoperim și alte categorii precum pastele și orezul. Echipa noastră este dedicată inovației și calității, și suntem mândri că brandul nostru este iubit de consumatori și prezent în majoritatea lanțurilor de retail, atât modern cât și tradițional.

Dacă ești organizat și ai experiență în domeniul facturării și gestiunii, te încurajăm să te alături echipei noastre dinamică, contribuind la evoluția continuă a Panzani în România.

Te invităm să te alături echipei Panzani, dacă:

  • Ai minimum 1 an de experiență în domeniul facturării și gestiunii, cu o capacitate dovedită de a gestiona responsabilitățile specifice;
  • Ai studii superioare în domeniul economic;
  • Detii certificat de operare calculator; certificat utilizator Ciel – reprezinta avantaj;
  • Ai competențe în utilizarea la nivel mediu/avansat a Microsoft Excel;
  • Ai cunoștințe despre funcționarea eficientă a proceselor de gestiune și contabilitate primară într-un mediu de afaceri;
  • Ai cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/conversational – reprezinta avantaj;
  • Ai abilitați de a comunica proactiv și de a dezvolta relații solide cu departamentele interne relevante, inclusiv logistică, financiar, comercial și achiziții;
  • Ai abilității de a lucra independent, gestionând eficient timpul și respectând termenele limită .

Responsabilități:

  • Emiterea Documentelor Financiare: Emiterea facturilor, bonurilor de consum, notelor de credit și altor documente în strictă conformitate cu politica comercială și procedurile interne stabilite de companie.
  • Gestiunea Intrărilor de Marfă: Înregistrarea mărfurilor primite de la furnizori în sistemul nostru intern de gestiune, asigurând acuratețea și coerența datelor.
  • Intocmirea Rapoartelor Contabile: Elaborarea rapoartelor detaliate necesare departamentului de contabilitate, reflectând situația financiară și operațiunile specifice.
  • Arhivarea Documentelor de Lucru: Organizarea și păstrarea documentelor într-un sistem arhivistic eficient, pentru a asigura accesul rapid și securizat la informații.
  • Înregistrarea și Monitorizarea Inventarului: Monitorizarea și înregistrarea stocurilor de produse, contribuind la menținerea unui control eficient asupra gestionării resurselor.
  • Utilizarea Sistemului ERP – Ciel: Operarea cu în sistemul Enterprise Resource Planning (ERP) al companiei – Ciel, pentru a asigura integritatea datelor.

Beneficii:

  • Bonus anual;
  • Asigurare de viata;
  • Program hybrid – 1 zi săptămâna work from home;
  • Laptop, telefon;
  • Program de induction, pentru a-ți atinge obiectivele individuale și pentru a te dezvolta profesional.

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024