Gratis

Operator facturare / Junior economist/ Casier

CAS TRADING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii sau superioare in domeniul economic
  • Cunostinte bune de operare PC (MS Office, in special Excel);
  • Experinta in domeniul comertului cu materialelor de constructii - constituie un avantaj
  • Abilitati bune de comunicare si relationare;
  • Capacitate de organizare si atentie la detalii;
  • Dorinta de a invata si de a se dezvolta profesional;
  • Cunostinte de baza in contabilitate si fiscalitate (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Emiterea si inregistrarea facturilor;
  • Incasari si plati clienti si furnizori
  • Receptia marfii si intocmirea documentelor aferente;
  • Intocmirea si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀gestionarea documentelor contabile;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii;
  • Verificarea si actualizarea bazei de date cu clienti si furnizori;
  • Participarea la activitatile de inchidere lunara si anuala a contabilitatii

Compania noastra, functioneaza in domeniul comercializarii materialelor de constructie, fiind prezent pe piata baimareana cu un showroom de comercializare si desfacere. Asiguram angajatiilor nostri conditii de munca optime si o ambianta placuta.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024