Gratis

OPERATOR FACTURARE / CASIER

AUTEC AUTOTECHNIK SRL - CRAIOVA

Candidatul Ideal

-cunoasterea programelor excel, word,
-experienta in lucrul cu sisteme informatice,
-experienta in activitate de casierie-incasari / plati numerar, utilizarea casei de marcat , POS, intocmire registru de casa, chitante, dispozitii de plata, ordine deplasare
-experienta in facturare

Descrierea jobului

-activitati de facturare si incasare cu numerar sau card
-activitati de secretariat(raspunde telefon, verifica e-mail-uri, trimite / primeste corespondenta)
-intocmeste ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄receptii de marfa (piese )
-completeaza tabelele de clienti si furnizori cu facturile noi emise sau primite.
-arhiveaza documente, inregistreaza in registrul de numere,

Societatea Autec Autotechnik SRL este dealer SKODA pentru judetele Arges, Dolj si Gorj.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024