Gratis

Operator facturare/casier/contabil

MARSHAL SRL

Candidatul Ideal

-studii economice
-cunostinte operare PC, Microsoft Office
-abilitati de comunicare, organizare si atentie la detalii
-spirit de echipa
- experienta pe un post similiar si cunoasterea programului de contabilitate GITS, reprezinta un mare avantaj la nivelul de salarizare

Descrierea jobului

emiterea facturilor către clienti, incasarea lor in numerar sau prin card bancar
emiterea bonului fiscal
inregistrarea in registrul de casa ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a incasarilor si platilor in numerar
intocmirea facturilor proforme catre client precum si urmarirea incasarii acestora in extrasele de banca
diverse alte atributii de contabilitate primara

Beneficii:-pachet salarial motivant;
-tichete de masa

Program de lucru 5 zile / saptamana (L-V)

Distribuitor piese auto din 1997 - Meteor; Trost Autoservice Technik; Conex

Service multimarca autorizat RAR din 2003

Dealer autorizat SUZUKI din 2002; Service de marca Suzuki din 2008

Distribuitor autorizat / service de marca ISUZU D-MAX din 2017

Distribuitor autorizat ATV POLARIS, SEGWAY, LINHAI, CANAM, ACCESS, TGB, ARCTIC CAT

Service autorizat ATV din 2007

Carosari autoutilitare de interventie rapida FIRE GUARD / MED GUARD

Distribuitor remorci REPO - 2020
Dealer autorizat MITSUBISHI

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024