Gratis

Operator Depozit – Gestionare Curierat (Alba Iulia)

SOLINA SRL

Candidatul Ideal

-Disponibilitate lucru intr-un mediu de lucru dinamic
- Atentie la comenzile pregatite
-Constituie avantaj experienta in zona de pregatire/receptie/verificare marfa
-Seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Echipa noastră se mărește! Căutăm un Operator Depozit responsabil, organizat și atent la detalii pentru a se alătura departamentului:

Responsabilități principale:

Pregătirea comenzilor ce urmează să fie livrate prin curierat, pe baza facturilor;
Utilizarea scannerului pentru verificarea și pregătirea corectă a comenzilor;
Ambalarea coletelor, lipirea AWB-urilor și pregătirea pentru expediere;
Etichetarea produselor și gestionarea documentelor necesare.]

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, conform legislatiei in vigoare,
  • Loc de munca curat si stabil.
  • Transport gratuit in zona orasului Alba Iulia
  • Salarizare competitiva, corespunzatoare cu munca efectuata.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici acum!APPLY

Solina Romania contribuie în fiecare zi la îndeplinirea misiunii de a face mâncarea să conteze pentru consumatori și pentru planetă, fiind parteneri în reinventarea constantă a soluțiilor dedicate industriei alimentare.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024