Gratis

Operator depozit farma / Gestionar

SUPERFOOD COMPANY SRL

Candidatul Ideal

- persoana serioasa , responsabila si bine organizata;
- cunostinte operare PC (nivel mediu);
- experienta in domeniu constituie ️︋︅︀︋︆︎︍​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎avantaj.

Descrierea jobului

- receptioneaza fizic si calitativ marfurile sosite în depozit, in conformitate cu documentele de insotire a marfii;
- manipuleaza şi ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄aşeaza produsele în spaţiile special destinate;
- pregateste comenzile pentru livrare
- participă la inventarierea produselor din depozit;
- aplicarea procedurilor interne de gestiune;

Descrierea companiei

Importator/Distribuitor la nivel national.
www.superfood.ro

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024