Gratis

Operator depozit/atelier

SC OPTIMIT HIDRAULIC SRL

Candidatul Ideal

Te așteptam in cadrul echipei noastre din Bucuresti daca ai:
  • Experienta de lucru in depozit sau dorinta dе a invata;
  • Esti o persoana ︊activa si dispusa la efort fizic;
  • Ai dexteritate manuală și abilități de lucru cu diferite echipamente specifice unui depozit.

Descrierea jobului

  • Receptionarea cantitativa si calitativa a produselor;
  • Asezarea produselor la raft conform specificatiilor primite;
  • Pregatirea comenzilor si coletarea produselor;
  • Debitarea, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄asamblare si sertizarea furtunuri hidraulice/industriale;
  • Incarcarea coletelor in masinile curierilor;
  • Participarea activa la activitatile de curatenie si intretinere periodice

Program fix, de luni pana vineri interval orar 8:00-16:30; Adresa : Sos. De Centura 1D Bucuresti (zona Carrfour Militari)
Salariu atractiv, decontare abonament STB/Metrorex sau carburant dupa caz.

Pentru informatii sunati la numarul 0745111330
CV la adrian.alecu@optimithidraulic.ro

Descrierea companiei

www.optimithidraulic.ro

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024