Gratis

OPERATOR DATE

SC AREON IMPEX SRL

Candidatul Ideal

- Cunostine bune operare PC ( Microsoft Office-Excel, Word), Internet, Outlook
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizatorice
- Punctualitate, seriozitate, colegialitate si atitudine cooperanta
- Dorinta de reusita si dezvoltare profesionala
- Rapiditate si eficienta in realizarea sarcinilor de serviciu
- Responsabilitate, abilități bune de organizare și gestionare a timpului
- Capacitate si dorinta de a asimila constant cunostinte noi
- Limba engleza nivel mediu

- Cunostintele de utilizare program ERP reprezinta un plus

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Introducere, prelucrare, verificare si validare date
- Mentinerea relatiei cu clientii si furnizorii, atat telefonic, cat si prin ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄e-mail
- Intocmire rapoarte
- Centralizare comenzi si inregistrare documente in sistem ERP
- Ofera suport celorlalte departamente din cadrul firmei, atat telefonic, cat si prin e-mail
- Activitati conexe specifice activitatii de distributie

Beneficii:
- Salariu fix motivant
- Tichete de masa
- Decont transport
- Prima anuala de performanta
- Se lucreaza un singur schimb, de L-J de la 8.00- 17.00 si V 08.00-14.30

SC Areon Impex SRL este sucursala in România a producătorului de odorizante "Areon", Corporatia Balev LTD din Bulgaria.

Activitatea se desfasoara la sediul firmei din zona Pallady-Pantelimon, sectorul 3, Strada Drumul Intre Tarlale, nr. 41-45, Bucuresti, Sector 3; exista statie STB in apropierea firmei.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024