Gratis

Operator date

BCR Payments Services SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Curios si deschis la nou,
  • Confortabil cu un mediu in plina transformare si schimbare,
  • Optimist si organizat,

Profilul candidatului:
  • Studii superioare (economice/ juridice/administrative)
  • Experienta minim 2 ani in institutii financiar-bancare/call-center/centre de servicii/administratie si BPO
  • Competente digitale
  • Cunostinte de limba engleza mediu
  • Orientare catre client

Descrierea jobului

Abilitati:
  • Adaptare si raspuns la schimbare,
  • Lucrul cu ambiguitatea, lucrul sub presiune, prioritizare, analiza si atentie la detalii,
  • Comunicare in scris si verbala, confruntare de idei, creativitate si inovare,
  • Orientarea spre clienti, moderatie si empatie in relatia cu clientu si gandire conceptuala,
  • Abilitatea de a lucra cu oameni si independent, managementul stresului, si al timpului,
  • Operare date si aplicatii informatice multiple, organizare, rezolvare de probleme, sintetizare si structurare informatie
  • Asigura desfasurarea activitatilor de back–office cu privire procesul de plati valuta.

Iti oferim:
  • Mediu de lucru atractiv intr-o echipa extraordinara
  • Salariu fix + salariu variabil
  • Tichete de masa
  • Asigurare privata de sanatate
  • Oportunitatea unui job in mediul bancar de operaţiuni back-office

BCR Payments Services SRL este una dintre subsidiarele grupului BCR, înfiinţată în anul 2011, localizată în Sibiu. BCR Payments Services SRL are peste 90 de angajaţi specializaţi şi deserveşte cele peste 500 de unităţi teritoriale ale BCR.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024