Gratis

Operator date în adăpost pentru câini si pisici

ASOCIATIA NO LIMIT PETS - AFJ

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în gestionarea bazelor de date sau în muncă administrativă.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Cunoștințe de operare a calculatorului (MS Office, Google Workspace, etc.).
  • Pasiune pentru animale și dorința de a contribui la bunăstarea acestora.
  • Capacitatea de a lucra bine atât independent, cât și în echipă.
  • Cunoștințe de limbă engleză reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

​Descrierea Postului:

Adăpostul nostru pentru câini caută un operator de date dedicat și pasionat de bunăstarea animalelor. Rolul implică ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄gestionarea și actualizarea bazelor de date cu informații despre câinii adăpostiți, precum și alte sarcini administrative pentru a sprijini buna funcționare a adăpostului.

Responsabilități:
  • Introducerea și actualizarea datelor despre câinii adăpostiți (identificare, sănătate, adopții, etc.).
  • Monitorizarea și gestionarea dosarelor medicale și istoricul vaccinărilor.
  • Comunicarea cu potențialii adoptatori și coordonarea procesului de adopție.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o evidență corectă și actualizată a tuturor câinilor.
  • Generarea de rapoarte periodice privind activitatea adăpostului.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dedicat protecției și îngrijirii animalelor.
  • Pachet salarial competitiv.
  • Posibilitatea de a dezvolta o carieră într-un domeniu nobil și plin de satisfacții.
  • Program flexibil și posibilitatea de a lucra ocazional de la distanță.
Cum să Aplici:

Dacă ești interesat de această oportunitate și îndeplinești cerințele menționate, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: nolimitpets@gmail.com. Termenul limită pentru depunerea aplicațiilor este 01.09.2024

Ne dorim să te alături echipei noastre și să contribui la crearea unui mediu sigur și plin de iubire pentru câinii noștri!

Asociatia No limit pets este o asociatie de protectie a animalelor care activeaza in domeniu de peste 6 ani. Avem mii de caini salvati si alte mii plasati in adoptii finale, in multe tari din Europa.

Creata din pasiune si cu multa munca, Asociatia noastra a crescut de la an la an iar in prezent putem sa ne mandrim si cu crearea si gestionarea a doua adaposturi pentru caini si isici.
Publicat 31 Iul. 2024 Reactualizat 31 Iul. 2024 Expiră 30 Aug. 2024