Gratis

Operator contabilitate primara

DALY DA PRAJITURA DE SARBATOARE S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Laboratorul nostru de cofetărie își mărește echipa cu un Operator Contabilitate Primară și căutăm un coleg/o colegă care să ni se alăture:
  • Persoană responsabilă, punctuală, dornică să evolueze și orientată spre rezultate;
  • Studii superioare în domeniul economic (contabilitate);
  • Cunoștiințe de operare PC (Excel, Word), inclusiv programe de contabilitate;
  • Persoană cu capacitatea de analiză și sinteză.

Descrierea jobului

  • Introducere, validare și prelucrare date contabile prin intermediul programului informatic;
  • Lucrează cu documente specifice: facturi, chitanțe, bonuri fiscale, extrase, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄dispoziții de plată și alte documente ce țin de zona contabilității primare;
  • Verificarea modului de gestionare și arhivare a documentelor;
  • Alte sarcini prevăzute în fișa postului.

Laboratorul nostru de cofetărie s-a născut acum 5 ani din pasiunea pentru dulce și din admirația pentru rețetele bunicilor. Cu o experiență de peste 30 de ani în arta cofetăriei, în laborator pregătim, cu dragoste, zeci de torturi și prăjituri pentru evenimentele speciale din viața voastră și nu numai.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024