Gratis

Operator contabilitate primara .

RAGMET IASI S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experienta minim 1 an in contabilitate primara
- Abilitati de utilizare a programelor de contabilitate
- Cunostinte in pachet MS Office
- Atentie la detalii si capacitatea de a lucra cu date numerice
- Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa
- Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj
- Atitudine pozitiva , cu spirit de initiativa
- Loialitate, confidentialitate si responsabilitate

Descrierea jobului

Contabilitate primara -intocmire, procesare completare documente primare (facturi ,bonuri,registru de casa deconturi, etc)
Colaborare cu echipa manageriala si financiara externa ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄,
Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii pentru aspectele contabile
Gestionare corecta a documentelor contabile
Comunicare , suport la birou cu colegii si clientii
Cantarire marfurilor ce intra /iese din depozit (training pt program special cantar auto 60 t)
Programul de lucru 8/16.30 (pauza de masa 30min ) de luni pana vineri
Va rugam cei interesati sa transmita CV cu poza la mail ragmetiasi@gmail.com

SC Ragmet Iasi SRL , parte al SC Ragmet Raffineria SRL reprezinta un jucator major pe scena internationala a industriei de reciclre a deseurilor metalice neferoase. Prin urmare am decis sa deschidem un nou punct de lucru la Iasi . Cu o viziune clara si determinata de a imbunatati viitorul , ne mandrim cu fiecare pas pe care il facem in aceasta directie .
Pentru a intelege cu ce ne ocupam mai exact , vizitati saitul nostru de profil .www.ragmet.com
Publicat 29 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 29 Iul. 2024