Gratis

Operator CNC - Freze

ASAM

Candidatul Ideal

Pentru postul de Operator CNC – Freza, in departamentul CNC te califici daca:
· ai cunoștințe solide de desen tehnic
· ai cunoștințe în utilizarea utilajelor CNC
· ai cunoștințe solide în utilizarea sistemului de operare FANUC
· ai cunoștințe în utilizarea aparatelor de măsură și control
· ai disponibilitate de lucru în 2 schimburi, de luni până vineri
· esti serios, perseverent, creativ

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci?

· interpretezi desenele tehnice
· reglezi și setezi mașina (sunt necesare cunoștințe pentru set-up)
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀· măsori piesele rezultate cu AMC-urile aferente
· modifici, atunci când este necesar, programul NC

Beneficii:

· tichete de masă
· tichete cadou de Paște, Crăciun si alte evenimente
· spor pentru orele suplimentare între 150% și 300%
· bonus de recomandare pentru angajați noi
· bonus de prezență
· bonus pentru polivalenta
· zile legale libere și sprijin financiar pentru evenimente personale
· decontare lunară petru transport
· echipament complet de protecție spălat săptămânal marca Lindstrom
· cazare pentru cei din afara orașului
· contract pe perioada nedeterminată

ASAM, companie recunoscuta pe plan national cat si international, are un portofoliu diversificat, o echipa ce dezvolta in permanenta produse, putere proprie de distributie atat pe plan national cat si pe pietele externe, cu acoperire larga pe diverse ramuri ale industriei.

Obiectivul nostru este de a ne dezvolta continuu alaturi de o echipa puternica, de a crea plus valoare partenerilor noștri, de a ne atinge și a depăși așteptările, fiind de încredere și de neegalat în tot ceea ce ne reprezintă.

Publicat 16 Aug. 2024 Reactualizat 15 Sept. 2024 Expiră 15 Sept. 2024