Gratis

OPERATOR CASA MARCAT STATIE DISTRIBUTIE CARBURANT

Station Activ SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Hai în echipa noastră!

Cautam coleg/ colega pentru Operatori casa marcat si operator platforma - alimentare pompe
- experienţă profesională minim 6 luni în operarea la casa de marcat - de preferat;
- experienţă în lucrul cu numerarul;
- studii medii ( liceale) finalizate;
- cunoştinţe operare PC (Ms Office) - de preferat;
- capacitate de învăţare, flexibilitate, spirit de echipă;
- motivaţie de a a-ţi face treaba cât mai bine;
- bun nivel de comunicare.

Pentru
  • Otopeni

Descrierea jobului

Activitatea ta ar consta în:

- Scanarea şi încasarea contravalorii produselor prin modalităţile de plată agreate de companie;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat;
- Oferirea de informatii şi suport necesar clienților in solutionarea eventualelor probleme legate de preţ, produse etc.;
- Completarea facturilor la solicitarea clienţilor
- Participarea la efectuarea inventarelor;
- Asigurarea si mentinerea unei bune ambiante si intelegeri in relatia cu clientii;
- Asigurarea curateniei si igienei atat in perimetrul statiei, cat si in incinta magazinului;

Oferim training pentru activitatea ce urmeaza sa o desfasori, important e sa iti doresti si sa te implici pentru ca munca ta va fi apreciata de noi!!!

Postul este disponibil pentru locatiile:
- Pipera Tunari; șoseaua de centura, nr 5-7;
- Otopeni
- Prelungirea Ghencea

Oferim : salariu atractiv + decont transport

Descrierea companiei

Comercializarea produselor petroliere.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024