Gratis

Operator Call Center

ISRA CENTER MARKETING RESEARCH
4 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Foarte buna capacitate organizatorica;
- Responsabilitate;
- Respectarea termenelor de executie.
- Disponibilitate zilnica de lucru - minim 5 ore;
- Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate;
- Aptitudine de invatare rapida;
- Amabilitate chiar si intr-o situatie mai dificila;
- Acordare si transmitere de informatii;
- Integrare rapida in colectiv;
- Respectarea instructiunilor verbale/scrise;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- Receptivitate;
- Promptitudine si eficienta.

Descrierea jobului

Companie de cercetare de piata si sondaje de opinie angajeaza operatori de interviu pentru activitate de birou in vederea realizarii ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂studiilor cantitative. Operatorul aplica chestionare prin telefon cu scopul culegerii informatiilor privind parerile respondentilor despre diferite bunuri de larg consum/servicii.

Responsabilitati:

- Implicare activa in realizarea studiilor de piata (produse de larg consum si diferite servicii), prin aplicarea chestionarelor in conditii de calitate si eficienta;
- Respectarea normelor stabilite de catre coordonatorul de departament privind desfasurarea fiecarui proiect in parte;
- Semnalarea coordonatorului de departament a oricarei nereguli sesizate in derularea unui proiect;
- Respectarea programul de lucru.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- trainer personal care sa va ofere suport, sprijin si indrumare in realizarea proiectelor.

  • ISRA Center este in prezent una dintre companiile de top pe piata de cercetare de piata in Romania prin expertiza in research, portofoliul important de clienti in FMCGS si excelenta in cercetarea de piata in industria farmaceutica.
  • Cu peste 20 ani de experienta valoroasa in Romania, ISRA Center detine o intelegere aprofundata a pietei prin echipele sale de researcheri si ofera o gama complexa si inovativa de solutii de research care raspund nevoilor de business ale clientilor sai.
  • Incepand din anul 2010, ISRA Center a devenit membru afiliat al IRIS Network, cea mai larga retea internationala de agentii independente de cercetare de piata. Pozitia de reprezentant exclusiv al IRIS Network in Romaina ofera companiei ISRA Center expunere internationala atat sub aspectul capacitatilor de fieldwork cat si al schimbului de know-how.
  • Cu o reputatie construita pe eficienta, flexibilitate si orientare catre solutii si metodologii adaptate pietei si consumatorilor actuali, ISRA Center s-a dovedit un partener de incredere care ofera si mentine standarde ridicate de calitate in studiile pe care le conduce si este axat pe oferirea de valoare adaugata cu fiecare proiect realizat.
  • ISRA Center este membra a numeroase asociatii profesionale (ESOMAR, AMA, QRCA, SORMA) si este o companie in totalitate cu capital strain (israelian), fiind puternic orientata catre investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie pentru a rasounde competitiv unui mediu dinamic si stimulativ in orice moment.
Publicat 25 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 24 Aug. 2024