Gratis

Operator Call Center

DODO PIZZA

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg/colegă din Brașov/ București, înarmat(ă) cu voie bună și atenție sporită către clienți, pentru rolul de Operator Call Center.
Dacă ai experiență în domeniul serviciilor și te-ai descurcat bine în proiecte de tip: suport tehnic, vânzări, sau sondaje de opinie, te invitam sa faci parte din echipa noastra!

Ce așteptăm de la tine:
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Abilități excelente de comunicare și vânzare;
  • Să fii sociabil(ă) și orientat(ă) către clienți;
  • Atitudine pozitivă și deschisă;
  • Experiența în lucrul cu oamenii reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Ce oferim noi:
  • Atmosferă prietenoasă;
  • Echipa tânără, ambițioasă și pozitivă;
  • Program flexibil (cu regim de munca in varianta de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂telemuncă sau hibrid);
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei/zi (din a doua lună lucrată);
  • Salariu + bonus pentru atingerea indicatorilor de performanță;

Responsabilitățile postului:
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Preluarea și soluționarea reclamațiilor primite din partea clienților prin direcționarea acestora către departamentele abilitate;
  • Inițierea apelurilor pentru furnizarea diferitelor informații despre produsele companiei;
  • Asistarea clienților pentru soluționarea cerințelor acestora;
  • Actualizarea informațiilor despre clienți (adresă, număr de telefon, persoană de contact etc.) și introducerea datelor clienților noi;
  • Menținerea evidenței prin completarea rapoartelor în legătură cu apelurile primite.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, te așteptăm să ne cunoaștem!

Dodo Pizza is a proud member of the Dodo Brands family. Operating in Romania, we currently have a presence in two vibrant cities, Bucharest, and Brasov, where we proudly inaugurated our inaugural international franchise. Our mission is to bring the joy of savoring delectable, piping-hot pizzas with generous layers of toppings to people worldwide, and we've been successful in achieving this goal.

To continue our growth, we are in search of individuals who are passionate about their work. At Dodo, we foster a culture that values respect, upholds high standards, and provides the opportunity for everyone to express their true selves. Join us on our journey to spread the love of great pizza globally!

Publicat 18 Iul. 2024 Reactualizat 15 Aug. 2024 Expiră 17 Aug. 2024