Gratis

OPERATOR CALL CENTER

GLOBAL SHOP WELLNESS S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în vânzări sau în activități de call center este un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Pasiune pentru produsele naturale și suplimentele alimentare.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și orientat spre rezultate.
Atitudine pozitivă și orientare către client.
Cunoștințe de bază de operare PC constituie un avantaj.
Remote jobs (Job online de acasa)

Descrierea jobului

Contactarea clienților existenți și potențiali pentru promovarea și vânzarea produsului nostru natural.
Oferirea de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄informații detaliate despre beneficiile produsului și răspunsul la întrebările clienților.
Identificarea nevoilor clienților și adaptarea mesajului de vânzare pentru a răspunde acestor nevoi.
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite și contribuirea la creșterea vânzărilor.
Menținerea unei baze de date precise și actualizate a clienților.

Pachet salarial atractiv, format din salariu fix și bonusuri de performanță.
Program flexibil și posibilitatea de a lucra într-un mediu prietenos și profesionist.
Training specializat și oportunități de dezvoltare profesională.
Reduceri la produsul nostru pentru angajați.
Salariu net 2500 lei + bonusuri lunare

Suntem o companie dedicată îmbunătățirii sănătății și bunăstării clienților noștri prin intermediul produselor naturale. Pentru a ne extinde echipa, căutăm operatori call center entuziaști și pasionați de vânzări pentru a promova și vinde un produs unic și inovativ.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la promovarea unui stil de viață sănătos cu produsul nostru de excepție!
Publicat 18 Iul. 2024 Reactualizat 15 Aug. 2024 Expiră 17 Aug. 2024