Gratis

Operator Call Center

SC UNICOOL INSTALATII FRIG SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Permisul de conducere cat. B - Obligatoriu.
  • Abilitati de operare PC (Word , Excell) - Obligatoriu
  • Disponibil si responsabil in activitatile de zi cu zi pe care le presteaza.
  • Orientat spre gasirea de solutii si oferire de suport tehnic.
  • Abilitati de comunicare si relationare.
  • Seriozitate si atitudine pozitiva.
  • Experienta anterioara in Call Center nu este necesara dar reprezinta un avantaj.
  • Aptitudine de invatare rapida.
  • Capacitate de concentrare.

Descrierea jobului

  • Preluarea аpelurilor primitе dе la clienti si аctionarea in concordanta cu solicitarile аcestora
  • Dеservirea cu promptitudine si profеsionalism a ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂fiecarui client
  • Monitorizarea la distanta a instalatiilor frigorifice
  • Asigurarea suportului telefonic clientilor si colegilor
  • Program de lucru in 2 ture (12/24-12/48).
Beneficii oferite
  • Salarizare atractiva 3.800 ron.
  • Asigurare transport.

Dezvoltare personala: In cadrul companiei noastre suntem adeptii dezvoltarii abilitatilor tuturor colegilor nostri, iar pentru a realiza acest lucru organizam diverse cursuri de specializare, certificari ISCIR, AGFR si punem la dispozitie intreaga noastra pricepere pentru a ne asigura ca fiecare coleg se dezvolta in directia pe care si-o doreste.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024