Gratis

Operator Call Center Vanzari B2B - Vodafone

NEXTCALL ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

​Ești un comunicator excelent și pasionat de vânzări? Ai experiență în lucrul cu clienții persoane juridice? Vino să faci parte din echipa noastră Vodafone și să contribui la succesul nostru în piața de telecomunicații!

Ce căutăm:

Experiență în vânzări B2B prin telefon - ideal în telecomunicații sau servicii similare.
Abilități excelente de comunicare și persuasiune - capacitatea de a explica clar și convingător beneficiile serviciilor noastre.
Orientare spre rezultate - dorința de a atinge și depăși targetele de vânzări.
Cunoștințe despre piața de telecomunicații din România (reprezintă un avantaj).
Experiență în utilizarea CRM-urilor sau a altor instrumente de gestionare a vânzărilor.
Atitudine pozitivă și proactivă, capacitatea de a gestiona respingerile și stresul specific vânzărilor.

Descrierea jobului

Ce vei face:

Identificarea și contactarea clienților persoane juridice pentru promovarea și vânzarea serviciilor Vodafone.
Construirea și menținerea relațiilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora și loialitatea față de brand.
Prezentarea și negocierea ofertelor în conformitate cu nevoile specifice ale fiecărui client.
Gestionarea bazei de date a clienților și actualizarea informațiilor relevante în CRM.
Atingerea și depășirea targetelor de vânzări stabilite.

Ce îți oferim:

Pachet salarial competitiv cu bonusuri atractive bazate pe performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii lider în telecomunicații.
Un mediu de lucru dinamic și motivant, cu suport și formare continuă.
Beneficii suplimentare: asigurare medicală privată, abonament telefonic și multe altele.

Nextcall Romania este unul dintre cei mai mari parteneri B2B Vodafone Romania. Suntem dedicați să oferim servicii de calitate și să creștem alături de clienții noștri. Alătură-te echipei noastre și contribui la succesul nostru continuu!
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 24 Sept. 2024