Gratis

Operator Call Center și Ambalator Produse Cu Vânzare Online

IMDB S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru acest rol este o persoană organizată, atentă la detalii și capabilă să gestioneze eficient atât interacțiunile cu clienții, cât și activitățile din depozit. Are abilități excelente de comunicare, este empatic și orientat către soluții rapide, menținând un standard ridicat de satisfacție a clienților. De asemenea, se mișcă rapid într-un mediu dinamic și are capacitatea de a colabora bine cu echipa. Experiența anterioară într-un call center sau depozit este un avantaj, dar nu obligatorie, însă atitudinea pozitivă și dorința de a învăța și a crește profesional sunt esențiale.

Cerințe:
  • Abilități bune de utilizare a calculatorului și familiaritate cu sistemele CRM.
  • Capacitate de organizare și atenție la detalii pentru a evita erori de selecție și ambalare.
  • Rapiditate și eficiență în gestionarea apelurilor și a comenzilor.
  • Capacitatea de a se mișca rapid și eficient într-un mediu dinamic.
  • Abilități excelente de comunicare și empatie.
  • Experiența anterioară într-un call center sau într-un depozit este un avantaj, dar nu obligatorie.
  • Atitudine pozitivă și orientată spre echipă.

Descrierea jobului

Căutăm o persoană activă și responsabilă care să ocupe un rol dublu de Operator Call Center și Ambalator Produse pentru ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈echipa noastră din domeniul vânzărilor online.

Responsabilități principale:
  • Preluarea apelurilor telefonice și procesarea comenzilor clienților.
  • Oferirea de asistență clienților în legătură cu produsele achiziționate.
  • Găsirea soluțiilor rapide pentru problemele întâmpinate de clienți.
  • Utilizarea sistemelor CRM pentru a urmări comenzile și interacțiunile cu clienții.
  • Căutarea și selectarea produselor din depozit pe baza comenzilor primite.
  • Verificarea corectitudinii produselor conform facturii.
  • Ambalarea atentă a produselor pentru livrare și asigurarea unei pregătiri corespunzătoare.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura rapiditatea și acuratețea livrărilor.
Ce oferim:
  • Salariu atractiv, peste nivelul pieței.
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie stabilă.
  • Mediul de lucru activ și dinamic.
  • O echipă unită și orientată către succes.

IMDB SRL este o companie dinamică, specializată în vânzarea de produse diverse, incluzând articole pentru casă, jucării, produse de uz general și multe altele. Cu un portofoliu variat, compania se concentrează pe oferirea de soluții de calitate pentru nevoile cotidiene ale clienților săi, punând accent pe inovație și accesibilitate.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024