Gratis

Operator Call Center Iasi

SC AVVERO LENTI SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
  • Orientarea catre client si atitudine proactiva;
  • Cunostinte in utilizarea Word, Excel, e-mail.

Descrierea jobului

Abilitati:
  • preluarea telefonica a comenzilor;
  • gestionarea situatiilor aparute cu privire la garantii;
  • abordarea telefonica a clientilor noi;
  • asistarea clienților ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈pentru soluționarea cerințelor acestora.
Ce iti oferim:
  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanță;
  • Program de lucru de luni-vineri: 9 – 17;
  • Program de pregatire pentru a-ti indeplini cu profesionalism sarcinile de lucru.

AVVERO este o companie dinamică și în continuă creștere, activând în domeniul producției si distribuției de Lentile Oftalmice Aeriene. In prezent deținem 10 puncte de lucru cu depozite si atelier de montaj al ochelarilor in tara cu sediu central la Iasi.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024