Gratis

Operator Call-center - Front Office / Casier

UG SMART SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
- Absolvent al unei forme de invatamant superioare;
- Persoana inteligenta ( gandire logica, memorie), perseverenta, cu o atitudine principiala ︆︊️︋︁︆︌︁​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎in relatiile cu oamenii, responsabila, deschisa, organizata, dornica de munca si afirmare intr-o companie serioasa si o echipa tanara/dinamica
- Atenta la detalii si cu abilitati de coordonare a unei echipe;
- Cu foarte bune aptitudini de comunicare;
- Sa ii placa sa lucreze si sa interactioneze cu oamenii;
- Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii;
- Abilitati avansate de folosire IT - pachetul Microsoft Office si Outlook.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Primirea si prelucrarea comenzilor de produse, introducerea lor in programul de operare;
- Relatii cu clientii (fizic/email/telefon)
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄- Asigurarea suportului ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂administrativ pentru toate departamentele.
- Preluarea apelurilor telefonice si rezolvarea sesizarilor primite telefonic/email

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Loc de munca stabil;
- Asigurare medicala privata;
- Tichete masa: (40 lei / tichet);
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
- Conditii de lucru la standarde internationale.

Companie de logistica care face la nivel international activitate de import/distributie de produse de cosmetica/nutritie.
Program de lucru Luni-Vineri, ora 09-18.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024