Gratis

Operator Call Center cu limba Germana

UNIK CORPORATION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care vorbeste fluent limba germana pentru a se alatura echipei noastre in departamentul de Operator Call Center cu limba Germana. Daca esti un bun comunicator, orientat spre rezultate si doresti sa ajuti la colectarea informatiilor importante, atunci aceasta este o oportunitate perfecta pentru tine.

Cerinte:
  • Limba germana fluenta;
  • Excelente abilitati de comunicare verbala;
  • Orientare spre atingerea obiectivelor stabilite;
  • Abilitatea de a manipula informatii confidentiale;
  • Flexibilitate in programul de lucru.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea de apeluri telefonice
  • Colectarea si inregistrarea datelor in mod precis si eficient.
  • Asigurarea unui nivel ridicat de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀profesionalism si respect in interactiunea cu respondentii.
  • Program de lucru: luni-vineri: 9:30-18:30. Nu se lucreaza de acasa! Locatie fixa ​​in sectorul 3 de pe Bulevardul Unirii 73;

Beneficii:
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru dinamic si prietenos;
  • Salariu motivant 1000-2000 EUR.

Va asteptam sa faceti parte din echipa noastra in rolul de Agent Call Center!
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024