Gratis

Operator calculator departamentul - Achizitii Jibou

SC FRAVEN SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte operare PC (Word,Excel)
Persoana organizata ,responsabila,atenta la detalii
Bune abilitati de comunicare,negociere si de lucru in echipa
Disponibilitate la program prelungit
Cunostinte de limba italiana,studii superioare constituie avantaj
Contact :0260606165/0260606160

Descrierea jobului

Prelucrare date in programul de gestiune Sap - MRP
Trimite furnizorilor cereri de oferta, analizeaza ofertele si plaseaza comenzi;
Asigura, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀gestioneaza aprovizionarea necesare pentru productie
Mentine relatia cu furnizorii alocati
Comunica cu departamentele implicate in procesele de receptie-vanzari-livrare marfa pentru a asigura fluxul corect de aprovizionare
Beneficii:
Se ofera pachet salarial motivant
Tichete de masa+decontarea transportului

Descrierea companiei

www.iltomgroup.it

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024