Gratis

Operator Calculator cu Cunostinte de Contabilitate Primara

ELSAT S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta minim 1 an in facturare , cunostinte de contabilitate primara reprezinta un avantaj .
Persoana stabila si fidela in relatiile angajat-angajator , abilitati de comunicare cu colegii , abilitati de calcul .
Cunoasterea pachetului MS Office si a unui program de gestiune si contabilitate reprezinta un avantaj .

Descrierea jobului

Emite avizele si facturile de vanzare a marfurilor si intocmeste avizele de transfer marfa..
Asigura importul de comenzi in sistemul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈informatic.
Verifica stocurile de marfa .
Verificarea inregistrarilor in : registre de casa , registre intrari -iesiri facturi , rapoarte de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁gestiune , verificare transmitere efactura si etransport ,intocmirea altor rapoarte si registre la nivel intern..

Elsat este o firma de distributie de produse alimentare si bauturi alcoolice , care isi desfasoara activitatea in jud Gorj din anul 1998 . Distribuitor al vinurilor Jidvei, Cotnari , Recas, Oprisor , Vinarte , Vincon , Domeniile Bogdan , Aurelia Visinescu , al spumantelor Zarea si Angeli si al altor bauturi alcoolice din import , activeaza in reteaua horeca si a comertului traditional mai bine de 26 de ani .
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024