Gratis

Operator Calculator cu Cunostinte de Contabilitate Primara

RIA DO TRADING SRL

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Experienta in utilizarea programului WinMentor
  • Abilitati avansate de operare pe calculator (Microsoft Office, Excel, Word)
  • Atentie la detalii si capacitate de a lucra cu precizie
  • Cunostinte de baza in gestionarea documentelor si arhivare

Descrierea jobului

RIA DO TRADING SRL este in cautare de un operator calculator dedicat, cu cunostinte solide de contabilitate primara, pentru ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁a se alatura echipei noastre din departamentul de stocuri si gestiune. Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in utilizarea programului WinMentor.

Responsabilitati:
  • Introducerea si actualizarea datelor in sistemul informatic
  • Gestionarea documentelor de intrare si iesire a stocurilor
  • Generarea rapoartelor periodice privind situatia stocurilor
  • Colaborarea cu echipa de contabilitate pentru a asigura acuratetea inregistrarilor

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut si dinamic
  • Acces facil la mijloacele de transport in comun
  • Program de lucru 8 ore/5 zile pe saptamana.

Locatie:
  • Firma este situata in centru, la intersectia dintre B-dul Dimitrie Cantemir si B-dul Marasesti, la doar 100m de orice mijloc de transport.

Daca sunteti potriviti pentru rol si aveti cunostinte in utilizarea programului WinMentor, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa de email: doruvremes@riado.ro sau valentinavremes@riado.ro. Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la telefon: 0744.66.66.77.

Asteptam cu interes sa va cunoastem!
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 21 Iul. 2024