Gratis

Operator calculator, contabil

SC CHEMICAL AGRO SRL

Candidatul Ideal

Locul de munca este in oras Targoviste, judet Dambovita (M/F)

- cunostinte avansate de operare calculator: Excel, Sheets, calcul tabelar, program de contabilitate si gestiune, IT soft/hard

- experienta in contabilitate primara/de gestiune

- important: rapiditate in gandire si executie, atentie distributiva, gandire logica, adaptabilitate la situatii diverse, seriozitate

Descrierea jobului

- inregistrare, verificare si intocmire documente si rapoarte
- colaborare cu partenerii firmei, comenzi, contractari, etc
- activitati specifice informatizate ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄conform procedurilor prestabilite

- domeniul in care se lucreaza este cel al comertului cu cereale, ingrasaminte si substante pentru agricultura

- loc de munca stabil cu posibilitati de dezvoltare si promovare
- salariu platit lunar si la timp, cu toate contributiile platite
- bonuri de masa / cadou
- training

Activitatea companiei Chemical Agro SRL consta in comertul cu cereale si ingrasaminte, seminte si substante pentru agricultura.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 22 Aug. 2024