Gratis

OPERATOR CALCULATOR – CONSILIER VANZARI

AGOTERM'93

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de operare PC – pachetul MS Office
  • Capacitatea de a comunica in mod coherent verbal si scris
  • Organizare si constiinciozitate
  • Atentie sporita la detalii
  • Abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • Introducerea in system a comenzilor
  • Intocmirea documentelor specifice pentru productie si livrare
  • Intocmirea si transmiterea facturilor proforme catre client ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀in format electronic
  • Verificarea preturilor si a detaliilor de pe aviz/factura proforma
  • Asigurarea comunicarii si legaturii operationale cu clientii
Experienta in domeniul geamului termopan si a tamplariei PVC reprezinta un avantaj.
Salariul este negociabil.
Activitatea este exclusiv doar de birou.

Beneficii:
  • Programul de lucru este de 8 ore, de Luni pana Vineri;
  • Salariu motivant si negociabil;
  • Concedii conform legislatiei;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Prime de sarbatori.

Infiintata in anul 2003, societatea AGOTERM 93 SRL este o companie de prelucrarea geam simplu si producatoare de geam termoizolant(termopan sau tripan) cu identitate si personalitate bine conturate si o viziune manageriala inovativa care isi adapteaza continuu politica si liniile de dezvoltare strategice a afacerii cu cerintele clientiilor si protectia mediului.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024