Gratis

Operator back-office - limba Franceza BRAILA/Galati Remote

Quick Telesales SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Operator back-office - limba Franceza
Iti plac provocarile ? Iti place sa inveti ceva nou zi de zi ︊︆︌︇︀︆︁︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎?

Echipa Quick Telesales se extinde pentru un nou proiect cu desfasurare activa in mediul online.

Ne dorim colegi cunoscatori de limba Franceza scris si vorbit, la nivel avansat, pentru sediul din orasul Braila.

Cautam o persoana:
- cunoscatoare de limba Franceza la nivel avansat scris si vorbit
- optimista
- energica
- pro-activa
- independenta
- cu bune cunostinte de operare PC
- apta sa respecte si sa puna in aplicare regulile transmise de catre companie.

Descrierea jobului

O zi de lucru cuprinde:

- administrarea de notificari si mesaje pe paginile de Facebook si Instagram ale colaboratorilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︈︃​︀nostri
- gestionarea e-mail-urilor
- preluare de apeluri - Inbound
- efectuare de apeluri - Outbound
- preluare - prelucrare date
- introducere si efectuare comenzi online si telefonic
- intocmire rapoarte zilnice

Quick Telesales este o companie specializata in servicii de tip call center, fondata in Braila, anul 2014. Din acel moment, ne aflam in continua dezvoltare!

Partenerii nostri nu investesc doar intr-un concept ci si in echipe cu spirit castigator.

In anul 2018 a fost inaugurat al doilea sediu, situat in orasul Sfantu Gheorghe, Covasna. Dupa doar 4 ani de activitate, ne-a fost inmanat Certificatul Firma de Incredere - Membru de Elita (acesta se emite si se acorda doar in lipsa parerilor negative din mediul online)

Scopul nostru a fost, inca de la inceput, progresul si atingerea performantelor.

Dedicatia, perseverenta, diversitatea sunt doar cateva dintre calitatile angajatilor nostri.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024