Gratis

Operator / Asistent Vanzari la Print Shop

Alcis Invest SRL

Candidatul Ideal

Ești îndemânatic, energic, sociabil și nu te sperie un print shop plin de clienți grăbiți? Ești serios, punctual și îți place să înveți lucruri noi? Atunci hai să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

Vrem ca tu să ne ajuți în zona de printare, copiere și lucru cu clienții la început, iar cu timpul, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀să trecem la lucruri mai complexe, cum ar fi creație, design și large printing.

Mai exact, responsabilitățile tale ar fi:
  • oferirea de servicii de printare și copiere
  • vânzarea de produse de birotică și paperărie
  • preluarea sau transmiterea altor comenzi către colegii din echipă
  • colaborarea cu colegii pentru realizarea cu succes a comenzilor
Abilități:
  • Sociale - căutăm pe cineva cu abilități de comunicare, dinamic, cu simțul umorului, și deschis către nou
  • Practice - este de preferat să fii familiar cu pachetul MS Office, să ai niște cunoștințe de bază de hardware și network, și în general, să te descurci foarte bine cu tot ce ține de Internet (mail, Dropbox, transferuri de date mai mari și altele din sfera asta)
  • Bonus - va fi un avantaj (dar nu este obligatoriu) să știi să lucrezi cu aplicații ca Photoshop, Illustrator, Corel sau altele din aceeași categorie
Iar noi îți oferim:
  • un salariu competitiv care va crește în timp în funcție de performanța ta
  • oportunitatea și susținerea ca tu să înveți și să îți dezvolți cariera
  • un loc într-o echipă tânără, simpatică și prietenoasă și un mediu de lucru dinamic

Suntem centru printare documente și formate mari, plotare A0+ și procesare fotografii.
Oferim de peste 20 ani servicii de tipărire și multiplicare în formate mici și mari, plotare, scanare și multiplicare planuri, copertare lucrari de licență, procesare și developare fotografii analogice și digitale. Și suntem cei mai buni.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024